Α' ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ (+) ΓΚΟΛ (-) ΔΙΑΦΟΡΑ
1 ΠΟΑΛ 25 9 8 1 0 41 11 30
2 ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 20 9 6 2 1 36 13 23
3 ΑΡΓΩ 19 9 6 1 2 33 13 20
4 ΑΕΤΟΣ 14 9 4 2 3 36 26 10
5 ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ 14 9 4 2 3 32 23 9
6 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 13 9 4 1 4 22 21 1
7 ΠΟΣΕΙΔΩΝ 100 12 9 4 0 5 16 34 -18
8 ΟΛΕΘΡΟΣ 10 9 3 1 5 17 24 -7
9 ΑΡΗΣ 1 9 1 0 8 9 49 -40
10 ΛΟΦΟΣ -7 9 0 0 9 14 42 -28
Ο ΛΟΦΟΣ έχει τρεις μηδενισμούς και -7 βαθμούς.
  Ο ΑΡΗΣ έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς.

 

Β' ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ (+) ΓΚΟΛ (-) ΔΙΑΦΟΡΑ
1 ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 27 9 9 0 0 34 6 28
2 ΚΟΡΟΙΒΟΣ 19 9 6 1 2 24 19 5
3 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΠ. 17 9 5 2 2 24 15 9
4 ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 15 9 4 3 2 25 20 5
5 ΑΡΙΩΝ 12 9 4 0 5 23 16 7
6 ΠΑΟΚ 12 9 5 0 4 22 22 0
7 ΑΣΤΕΡΑΣ 9 9 3 0 6 14 29 -15
8 ΒΙΚΤΩΡΙΑ 8 9 2 2 5 21 27 -6
9 ΑΓ. ΑΝΤΩΝΗΣ 6 9 2 0 7 17 32 -15
10 ΚΕΡΑΥΝΟΣ 2 9 0 2 7 14 32 -18
                             Ο ΠΑΟΚ έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς.  

 

Γ' ΟΜΙΛΟΣ
Α/Α ΟΜΑΔΑ ΒΑΘΜΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΓΚΟΛ (+) ΓΚΟΛ (-) ΔΙΑΦΟΡΑ
1 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 27 9 9 0 0 34 6 28
2 ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 24 9 8 0 1 43 18 25
3 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΚΟΣ 19 9 6 1 2 34 11 23
4 ΕΠΙΚΟΥΡΕΙΟΣ 15 9 5 0 4 25 24 1
5 ΔΟΞΑ ΠΕΡ. 14 9 4 2 3 31 18 13
6 ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΗΠ. 12 9 4 0 5 28 23 5
7 ΟΛΥΜΠΟΣ 8 9 2 2 5 23 42 -19
8 ΑΣΤΡΑΠΗ 2 9 2 0 7 16 45 -29
9 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 2 9 1 1 7 20 39 -19
10 ΑΡΕΙΜΑΝΙΟΣ 1 9 1 0 8 10 38 -28
Ο ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ έχει έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς.
Ο ΑΡΕΙΜΑΝΙΟΣ έχει έχει έναν μηδενισμό και -2 βαθμούς.
Η ΑΣΤΡΑΠΗ έχει δύο μηδενισμούς και -4 βαθμούς.

 

ΦΑΣΗ ΤΩΝ 30 1ος Αγώνας 2ος Αγώνας
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 3-1 2-3
ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ ΑΣΤΕΡΑΣ 8-2 3-0
ΠΑΟΚ ΑΡΙΩΝ 1-0 0-2
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΑΚΟΣ ΑΣΤΡΑΠΗ 5-1 3-0 α.α.
ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΓ. ΑΝΤΩΝΗΣ 2-2 4-3
(3-3)
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ 5-2 3-0
ΑΡΓΩ ΟΛΕΘΡΟΣ 2-2 4-3
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΠ. ΒΙΚΤΩΡΙΑ 3-1 1-2
ΔΟΞΑ ΠΕΡ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΗΠ. 0-0 1-3
ΑΕΤΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ 100 2-3 4-2
ΕΠΙΚΟΥΡΕΙΟΣ ΟΛΥΜΠΟΣ 7-2 2-2
ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ ΑΡΗΣ 7-1 4-0
ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 3-3 7-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΡΕΙΜΑΝΙΟΣ 6-1 3-0

 

ΦΑΣΗ ΤΩΝ 14
ΑΕΤΟΣ ΠΟΑΛ 2-6
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΠ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΑΚΟΣ 2-0
ΑΡΙΩΝ ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 0-4
ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ 7-6
(2-2) (2-2)
ΔΙΚΕΦΑΛΟΣ ΕΠΙΚΟΥΡΕΙΟΣ 0-4
ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΑΡΓΩ 1-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΗΠ. ΚΟΡΟΙΒΟΣ 3-2

 

ΠΡΟΗΜΗΤΕΛΙΚΟΙ
ΠΟΑΛ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ 2-0
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΚΗΠ. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΠ. 2-5
ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΛΑΤΙΑΝΗ 3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΕΠΙΚΟΥΡΕΙΟΣ 0-1

 

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΕΠΙΚΟΥΡΕΙΟΣ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΜΠΟΥΡΝ. 3-1
ΠΟΑΛ ΕΡ. ΑΣΤΕΡΑΣ 2-1
(1-1)

 

ΤΕΛΙΚΟΣ
ΠΟΑΛ ΕΠΙΚΟΥΡΕΙΟΣ 1-2